Australijskie Labradoodle – rezerwacje

1

FORMULARZ

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza kwalifikacyjnego. Udostępniamy go na stronie internetowej w momencie otwarcia listy oczekujących. Warto wypełnić go szczerze i obszernie, ponieważ dzięki temu poznajemy się lepiej i ja jestem spokojniejsza dowiadując się w jakie ręce potencjalnie trafi mój szczeniak.

2

AKCEPTACJA

Po wypełnieniu formularza, dowiadujecie się Państwo o wstępnej akceptacji (lub nie – nie dla wszystkich dudel i nie wszyscy dla dudla). Następnie umawiamy się na rozmowę telefoniczną, dzięki której dowiadujecie się o szczegółach całego procesu.  Wtedy też podejmujecie decyzję czy chcecie w takiej formie w nim uczestniczyć. Na tym etapie planujemy również spotkanie u nas w hodowli.

3

EDUKACJA

Po zaakceptowaniu was na listę oczekujących dostajecie ode mnie pakiet książek. Dostajecie również napisany przeze mnie tutorial – czyli skondensowaną wiedzę na temat tego co musicie wiedzieć, zanim przyjmiecie szczeniaka do swojego domu.
Poza tym udzielam Wam dostępu do mojej platformy www.doodlebox.pl gdzie przygotowałam dla Was serię 7 webinarów, dzięki którym nie będziecie mieli wątpliwości jak postępować z Waszym szczeniaczkiem teraz i w kolejnych latach. Na tej edukacji zależy mi najbardziej.
4

NARODZINY

Urodził się Wasz szczeniaczek? Od tej pory jesteście informowani o rozwoju całego miotu i macie dostęp do mojej platformy, gdzie obserwujecie szczeniaki na bieżąco. 

5

SOCJALIZACJA

Dla mnie jest to najważniejszy element całego programu i często własnie w tym momencie, nie mam czasu na odpowiadanie na maile i wiadomości od nowych zainteresowanych, za co już tutaj przepraszam. W tym momencie poświęcam cały swój czas na to abyście dostali dobrze przygotowanego szczeniaka. Wiedzcie, że to jest praca 24/7, która odwdzięczy się Wam i Waszemu szczeniakowi w przyszłości. Jest to również dobry moment na odwiedziny u szczeniaków. 

6

WYBÓR

Po przeprowadzonych testach temperamentu dobieram odpowiednie szczenię do odpowiedniej rodziny. Jak to powiedział ostatnio jeden sympatyczny człowiek – nie każde małżeństwo jest dobrane. A więc to małżeństwo musi być dobrane w 100%, dlatego rozwody się u nas nie zdarzają;) Tutaj proszę Was o maksymalne zaufanie i otwartość – tylko dzięki temu będziecie cieszyć się tym jednym, jedynym psim szczęściem przez wiele lat. 

7

DOWÓZ

To my dowozimy szczenięta do nowych rodzin w 99,0% przypadków. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć je bezstresowo na miejsce, w asyście dorosłego psa. Szczenię w takie nowe otoczenie wchodzi bezproblemowo, ponieważ jesteśmy z nim. Dodatkowo dorosły pies pokazuje jak należy się zaznajomić z nowym otoczeniem. Jeździmy z psem, który został odpowiednio przeszkolony i zna konkretne procedury dlatego nie obawiamy się, że pójdzie coś nie tak. Cały czas w tym kierunku szkolimy kolejne psy. Dzięki temu podejściu nie następuje “wyrwanie” z gniazda i nagłe odcięcie pępowiny. Opuszczamy Was dom, po przekazaniu solidnej dawki wiedzy i w momencie gdy wasze szczenię jest spokojne, zrelaksowane i akceptuje nową sytuację.
Jesteśmy prekursorem takiego podejścia w hodowli australian labradoodle i nie tylko. Bardzo cieszymy się, że inne hodowle biorą z nas przykład podobnie jak z rozległej socjalizacji.
8

PYTAJ

Cały czas jesteśmy gotowi odpowiadać na Wasze pytania i asystujemy Wam przy “dorastaniu” Waszego szczeniaka.

BADANIA

Przeprowadzamy rozległe badania genetyczne na naszych psach hodowlanych.  Tutaj również możemy pochwalić się pionierskim podejściem w Polsce a nawet w niektórych krajach Europy.
Nasze psy są przebadane na ponad 200 różnych chorób genetycznych (poza obowiązkowymi badaniami na stawy biodrowe, łokciowe czy oczy – PRCD-PRA).
Dzięki tym testom dokładnie wiemy, które psy możemy sparować ze sobą. Przez co eliminujemy wiele potencjalnych chorób genetycznych, które  mogłyby się przydarzyć u Waszych szczeniaków. 
Znamy kody genetyczne kolorów, rodzajów sierści, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewidzieć kolorystykę miotów – choć nigdy to nie będzie dla nas priorytetem. 
I co najważniejsze, każdy z naszych psów hodowlanych jest przetestowany pod względem procentowego określenia przodków. Czyli ras które składają się na danego osobnika Australian Labradodle. Bo Australian Labradoodle to nie jest prosta krzyżówka Labradora i Pudla! 
pl_PL