Psiaki aktywne – suczki

Cymbrogis Irresistible Renesemee

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES-F15007TC

Profil DNA – VHL_ID H57534

Rozmiar: Medium

To moja rozpieszczona księżniczka. Kiedy do nas przyjechała, była bardzo wrażliwa więc pozwalaliśmy jej na „więcej”. Dzisiaj to „więcej” odbija nam się czkawką;) Ale uroczą czkawką. Śmieszą mnie jej podchody w celu osiągnięcia swojego celu, udaję, że nie widzę co kombinuje. Ale za to jest to jedyny pies w naszym stadzie, który na komendę się uśmiecha 🙂 Nessie to Australijski Labradoodle z linii terapeutycznych, co widać przy każdej wizycie gości. Lubi się przytulać, położyć głowę na kolanie i tak trwać. Nie narzuca się, ale czeka. Wspaniała suczka.

Włochata Pasja Marvelous Casillas

Numer rejestracji w ALFA-Europe AES-F1703C

Profil DNA – VHL_ID H116371

Rozmiar: Medium

Cassie to pies Fabiana. Tak sobie go wymarzył, że nazwał ją po piłkarzu Iker Casillas. Cassie pochodzi od Caramel naszej suczki terapeutycznej, która już nie będzie miała szczeniąt. Jako kilkutygodniowy szczeniak urzekła mnie swoją osobowością. Tak bardzo potrzebowała kontaktu z człowiekiem, że wydostawała się z kojca porodowego i wpełzała do mnie na materac, gdy spałam obok. Potem stery objął Fabian i Cassie rzeczywiście zachowuje się jak piłkarz. Cassie potrzebuje bardzo dużo kontaktu z człowiekiem. Jej żywotność jest cechą wypracowaną, natomiast jest to Australijski Labradoodle z linii terapeutycznej.

Włochata Pasja Earth Goddess

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES-F14004C

Profil DNA – VHL_ID H38802

Rozmiar: Medium

Bardzo niezależna dziewczyna, o silnym temperamencie. Ciekawa świata do tego stopnia, że czasami otworzy bramę i idzie zwiedzać. Ma to po mamie – robiła zupełnie to samo. Ma bardzo dużą potrzebę pracy z człowiekiem, dlatego trenujemy z nią mantrailing i nosework. Uwielbia te treningi. Podczas rozmów na SKYPE, chcąc zwrócić na siebie uwagę, przynosi mi z pralni skarpetki. Pod koniec rozmowy mam stosik;). Goddess ma jeszcze jedną wspaniałą cechę – jest mamką dla wszystkich szczeniąt, niezależnie od tego czyje są. Wspaniale używa języka ciała i CS’ów. Podczas konsultacji behawioralnych często towarzyszy mi jako pomocnik, szczególnie dla psów, które potrzebują nauczyć się używania psiego języka. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, niektóre psy po prostu nie potrafią go używać. Goddess to Australijski Labradoodle z linii psów pracujących.

Włochata Pasja Nova

Nova to córka Fili i Onyxa. Nova to pracuś. Jej ulubionym zajęciem jest wyszukiwanie zapachu cynamonu – obecnie bawimy się w NOSEWORK. Ostatnio nawet zdałyśmy egzamin. Nowa to energiczna suka z bardzo silnym nastawieniem na człowieka. Nawet od pogoni za kotem jest w stanie odwrócić ją jedno słowo „WRÓĆ”

Nowa ma 1 rok i jeszcze nie robiliśmy jej badań natomiast oczywiście mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będzie mogła mieć dzieciaczki;)

Psiaki aktywne – pieski

Rutlands Black Onyxe

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES-M10002C

Profil DNA VHL_ID H24804

Rozmiar:Standard

Onyx to nasz pierwszy pies hodowlany. Ma już lat 9 a wciąż zachowuje się jak młody szczeniak. Ktokolwiek nie pojawi się u mnie w domu od razu się w nim zakochuje. Nawet Ci, którzy z jakichś powodów nie chcieliby psa w kolorze czarnym.

Uwielbiam tego kolesia. Jest zabawny i przeuroczy. Swoimi przednimi łapami obejmuje każdego gościa. Jest silnej atletycznej budowy i ma niesamowity temperament typowego Australijskiego Labradoodle z linii pracujących.

Calypso Breeze Benji

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES-M16005TC

Profil DNA – VHL_ID H146191

Rozmiar: Standard

Dołączył do nas niespełna 2 lata temu. Typowy pies z linii terapeutycznych. Uwielbia nosić przedmioty w pysku. Śmieję się, że gdy jakaś inna Labradoodlowa gapa zgubiła w tujach zabawkę, wystarczy wypuścić na podwórko Benjego. Kiedy przyjechał odnalazły się wszystkie zguby z zamierzchłych czasów. Benji jest typowo nastawiony na człowieka. Zawsze chce być blisko a treningi z Panem sprawiają mu bardzo dużą radość. Taki mały kujonek. Benji to Australijski Labradoodle o silnej, ładnej budowie i mocnym kośćcu.

psiaki nieaktywne – suczki

Włochata Pasja Charming Molly

Włochata Pasja Charming Molly

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES- F12011C

Profil DNA – VHL_ID H24806

Rozmiar: średnia/standard

Molly to Labradoodle o temperamencie terapeutycznym. Ulubionym zajęciem jest po prostu być blisko;) To córka Caramel – to się rozumie samo przez się;). Łóżko, pod łóżkiem, przed łóżkiem, pod stołem, pod biurkiem, wszędzie tam gdzie Pancio. A najlepiej na sofie, na kolanach Pancia i byleby drapać za uchem;) Cała Molly. Matką była bardzo, bardzo dobrą choć za pierwszym razem za bardzo nie rozumiała o co w tym wszystkim chodzi;)

Wlochata Pasja Filigree Surprise

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES- F11011T/C

Profil DNA – VHL_ID H18929 5

Rozmiar: miniatura/średnia

Fili to szalona wariatka. Jest niesamowicie zwinna, lotna i szybka. Ma temperament typowo do pracy i trenowaliśmy z nią mantrailing. Wspaniale pracuje nochalem. Filusia jest typem Labradoodle, który zamiast stada woli łóżko lub pufę. Czasami…na prawdę czasami ktoś ją zachęci do zabawy i wtedy wszyscy otwierają buzię ze zdziwienia, że ONA POTRAFI SIĘ BAWIĆ. Filusia była bardzo dobrą mamą, choć długo nie dorastała do tej roli, dlatego kryliśmy ją dopiero około 4 roku życia.

Rutlands WH Golden Glamour

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES-F090015C

Profil DNA – VHL_ID 28527

Rozmiar: średnia

To druga suczka hodowlana Australijski Labradoodle, która przyleciała do nas z Australii z Rutland Manor. Wspaniały, pewny siebie, zrównoważony pies – mama Goddess. Wtedy – w Australii zakochałam się w niej, miała wówczas trochę ponad rok. Była piękna, bardzo zrównoważona i chętna do pracy. Ucieszyłam się na propozycję, aby ją do siebie przyjąć. W Polsce miała 3 mioty i zakończyła swoją karierę:) hodowlaną. Jest wspaniałym psem, ma już 11 lat a nadal jest szybka i gibka;) wyleguje się w łóżku, w ciepełku;)

Rutlands WH Caramel

Numer rejestracji w ALFA-Europe:AES-F10001T/C

Profil DNA – VHL_ID H24805

Rozmiar: Standard

Rutlands Caramel Passion to nasza pierwsza suka hodowlana Labradoodle. Urodziła się kiedy byłam w Australii, także miałam okazję ją poznać już wtedy. Kiedy przyleciałą do Polski w 2008 roku było o niej bardzo głośno, gdyż to ona była pierwszym Australijskim Labradoodle w Polsce. Caramel to suka o typowym temperamencie terapeutycznym. Spokojna, wyważona, zawsze trzyma się blisko nas. Nigdy nie musiała się uczyć chodzenia na smyczy ponieważ bez niej i tak chodziła przy nodze.

Na wizytę gości zawsze reaguje entuzjazmem i wybiera sobie jednego człowieka, któremu gładzie głowę na kolanie przez resztę wizyty;) Caramel ma już 10 lat ….ale ten czas biegnie.

pl_PL
en_US pl_PL