Kontakt

LISTA OCZEKUJĄCYCH NA MIOTY 2022 JEST JUŻ ZAMKNIĘTA.

Dziękuję Państwu za zainteresowanie moją hodowlą, jest mi niezmiernie miło.

Chciałam poinformować, że od początku kwietnia przez kolejne 4 miesiące będzie dla nas czas intensywnej pracy ze szczeniakami. Czas, w którym bardzo ciężko odpowiadać na maile i odbierać telefony od zainteresowanych przyszłymi miotami. Dlatego bardzo proszę, o ile to możliwe o kontakt jak już będziemy mieli mniej intensywny czas. Czyli po wakacjach.
Pandemia również daje nam w kość, bo pracę trzeba pogodzić z opieką nad dziećmi. Dlatego proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.

Nie chcę Was jednak pozostawiać bez żadnych odpowiedzi dlatego poniżej zamieszczam odpowiedzi na tematy, o które zwykle pytacie.

1. Czy mogę się zapisać na mioty w roku 2022?
– Na chwilę obecną lista oczekujących na mioty 2022 jest zamknięta. Nie zbieramy również listy rezerwowej na ten rok

2. Kiedy następny dostępny miot?
– Następne mioty planuję na wiosna/lato i jesien/zima 2023

3. Którzy rodzice będą mieli mioty?
– Jeszcze nie zaplanowałam;))

4. Jakie będą kolory i rozmiary?
– Większość średnie, ale będą też małe i duże. Wszystkie kolory tęczy:)

5. Jak mogę się zapisać na miot 2023
– po wakacjach – liczę ze to bedzie październik/listopad uruchomię liste na rok 2023. Na stronie internetowej oraz FB poinformuje wtedy Państwa ze jest uruchomiony formularz kwalifikacyjny. Będziecie mieli Państwo ok 2 tygodni na wypełnienie go. Po tym czasie znowu zamknę dostęp i zajmę się analizą tych formularzy.

6. Czy możemy Was odwiedzić aby zapoznać się z psami?
– Na dzień dzisiejszy przyjmujemy rodziny zarejestrowane na mioty 2021. Po wakacjach będziemy przyjmować zainteresowanych z kolejnych list.

7. Jaką mam szansę dostać się na listę? Jak zwiększyć swoje szanse?

– Naprawdę trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. To zależy od wielu czynników. Nie dyskwalifikuje rodzin z dziećmi, ani ze względu na ograniczenia mieszkaniowe. Dla mnie ważne jest, aby każde z moich szczeniąt znalazło odpowiednią rodzinę, w której będzie spełnione. Jednym słowem dudel nie nadaje się dla każdego.

8. Jaka jest cena?

– W roku 2020 cena australijskiego labradoodle bez względu na płeć czy rozmiar to 10.000pln (2700 euro w przypadku, gdy pies udaje się za granicę)

Jeżeli informacje zawarte na tej stronie oraz w powyższych pytaniach nie są dla ciebie wystarczające skontaktuj się z nami. W przeciwnym razie proszę o wyrozumiałość i o kontakt w późniejszym czasie.

pl_PL